Stiklestad kirke torsdag 5. mai kl. 10.30
Janne Kolstad
Guttorm Stornes Bjørnebo
Petter Kolstad
Marius Grande
Emma Kristine Grande Vandvik
Ylva Støre Myhre
Stiklestad kirke torsdag 5. mai kl. 12.30
Odin Fornes Sand
Eline Wold
Nora Grande
Lotte Skrove
Thea Øwre Hamland
Andréa Bylund
Julie Sofie Berg Haugen
Lea Flyum Steinsli
Kasper Løvmo Futaker
Joakim Haga
Mari Fossland
Ingrid Kaalen Storhaug
Isak Eriksson
Christian Olsen
Torgrim Vinne Oldren
Tobias Haddal
Ådne Frøseth Veium
Marie Eklo
Verdalsøra kapell torsdag 5. mai kl 15.00
Linn Jannicke Svendsen Berntsen
Levanger kirke torsdag 5. mai kl. 11.00
Victoria Amalie Hveding
Ane Tangen Aunet
Anne Noem Berg
Mari Hammer Berger
Karoline Holm Bolkan
Andreas Knoph Bye
Håvar Steinsmo Dybdahl
Ingrid Forbord
Sander Sivertsen Framvik
Markus Helbæk
Kevin Høilo
Olea Strid Johansen
Ane Leknes
Johan Bergslid Lund
Erlend Moen Mahlum
Thomas Liljedal
Nordbakken
Elise Marie Lium
Oppegaard
Kristoffer Pedersen
Magne Rasmussen
Albert Røstad
Ragnhild Sofie Vangen Solfall
Celine Jensen Storstad
Liv Bente Strøm
Kristin Strømmen
Marie Tennfjord
Brede Vollan
Håvard Markussen Vollan
Markabygda kirke torsdag 5. mai kl. 11.00
Anna-Catharina Maria Draeger
Kristin Haugen
Even Knipenberg
Charlotte Troset
Humanistisk konfirmasjon Levanger, Levanger videregående skole lørdag 7. mai kl. 12.00
Adrian Lunde Alver
Vilde Slåtsve Bjørkli
Ragne Wold Fanum
Julie Leknes Fredin
Emil Arntsen Garberg
Mari Andrea Kilskar Grevskott
Marius Christoffer Halten
Oskar Gran Høiberg
Live Aunet Imsland
Frida Gjemble Johansen
Soraya Koetchok
Ine Marie Kvamstad
Juliane Lello
Eline Olsen
Elias Opdal
Halvdan Rogdaberg
Martin Kvam Rørdam
Håvard Røstad
Lucas Antonio Skarstad
Oliver Stenhaugmo
Rikke Strømmen
Peder Grønning Thorsø
Alexander Rossini Vadla
Daniel Haugan Vestrum
Sindre Halland Aamot
Humanistisk konfirmasjon Levanger, Levanger videregående skole lørdag 7. mai kl. 14.00
Jonas Berg Bergsmyr
Einar Almestad Busklein
Victor Bye
Even Nikolai Gilberg
Marte Gjemble
Aksel Aarsand Grøneng
Vemund Solstad Iversen
Håkon Kvåle
Anton Lindman
Inez Marie Lysne-Ness
Torjus Lian Midjo
Hanna Sabriye Oral
Sondre Pettersen
Marius Ressem
Erlend Stjern
Didrik Skei Sundal
Mie Thorsen
Ole Øystein Venås
Humanistisk konfirmasjon Verdal, Aulaen Verdal videregående skole lørdag 7. mai kl. 13.00
Newroz Karim Abdulla
Kaja Dahl Aleksandersen
Runar Strømberg Austmo
Jakob Stokke Grande
Karl-Ivar Haugan
Hermine Holmvik Hynne
Tage Jünge
Rolf Adrian Lundemo Ledsåk
Johannes Nessemo
Erlend Norum Olsen
Iselin Skjervø Olsen
Aurora Rindsem
Ottar Daling Stornes
Mathias Østerås
Stiklestad kirke lørdag 7. mai kl. 10.30
Fredrik Vehus Skjerve
Adrian Green
Lillie Natalie Holm Solheim
Magnus Aglen Vollan
Ingrid Aune
Roy-Johann Eriksen Bjørsvik
Tuva Myhr
Zairus Ingvar Magallon Rotmo
Ragnhild Leirdal Aune
Emilie Grove Johansson
Mathilde Klokkerhaug
Cille Sende
Malin Sagvold
Kristoffer Lyng Olsen
Stiklestad kirke lørdag 7. mai kl. 12.30
Mia Høknes
Tonje Nessemo
Odin Bratli
Jonas Gotheim Flyum
Magnus Sørhuus
Gabriel André Olsen Skorstad
Maren Elise Dypdal Holmsberg
Sigurd Helberg
Ellen Beathe Berbu
Kristoffer André Bartnes Pettersen
Ferdinand Arntzen Elmenhorst
Marte Lerfald
Inga Sofie Kvernmo
Ola Martin Aksnes
Erik Kolsrød
Andrea Riksvold
Simen Bratt Austli
Jonas Hågensen Kokås
Adrian Abelsen
Levanger kirke lørdag 7. mai kl. 11.00
Bendik Aarskog
Johannes Garborg Bergslid
Ida Bremnes
Andrea Mari Skei Bye
Steffen Elvebakk
Sigurd Hagen
Oddmund Bårdssønn Haugnes
Isak Lie Konradsen
Fredrik Norøy
Eirik Sorger Olsen
Einar Ertsgård Rennemo
Tor Saxeide
Oda Sundal
Levanger kirke lørdag 7. mai kl. 13.00
Ida Mathilde Dahl Andersen
Sindre Fagerheim
Magnus Breivik Finstad
Therese Flatås
Eline Moen Folden
Madelen Lillevik Hagen
Even Johannes Heistad
Morten Veimo Laugen
Ellen Kristine Lilleberg
Tale Linnea Granhus Mediås
Matilde Munkeby
Sigurd August Sandhaug Nitz
Mari Moen Polden
Eirik Skreden
Astrid Skrøvseth
Marielle Munkeby Sundnes
Carmen Svebakk
Adrian Dahl Ytterdal
Levanger kirke søndag 8. mai kl. 11.00
Kristine Bye
Oline Kjeldsen Dahlen
Tina Jenssen Falstad
Thea Lillevestre Hallem
Emilie Eldal Hynne
Sondre Moe Kvernbåten
Eline Landrø
Martin Indahl Loktu
Sunniva Engtrø Lund
Torje Hjerpbakk Nervik
Guro Nordhammer Solberg
Kristoffer Sølvberg
Ingrid Myhre Tyholdt
Tiril Myhre Wibe
Stiklestad kirke søndag 8.mai kl. 10.30
Tale Bruheim Breding
Simone Skauge Prestmo
Fredrikke Mathisen Storholmen
Tuva Karoline Storhaug
Malin Aasland
Eirin Stiklestad
Cecilie Pedersen
Stiklestad kirke søndag 8.mai kl. 12.30
Thea Berseth
Rikke Berseth
Andrea Øgstad
Fredrik Nessemo
Anne Røe Bremseth
Synne Aksnes
Anna Høyem Lademo
Maria Lundgren
Vinne kirke lørdag 14. mai kl. 10.30
Martinius Rabbevåg Melby
Trine Thingstad
Kristine Vikaskag Svendsen
Ole Larsen Sveberg
Johan Hermstad
Emma Valseth Fosse
Trond Robin Karlsvik Hoel
Vinne kirke lørdag 14. mai kl. 12.30
Anders Indahl
Ola Holmlimo
Ida Granlund
Nikita Holberg Vestvik
Martin Hovrud Myran
Sara Eline Ulvin
Fredrik Skjevik
Mats Blybakken Letnes
Martine Storhaug Lund
Alstadhaug kirke lørdag 14. mai kl. 11.00
Ann Eirin Ottem Alfnes
Julie Arnstad
Stine Myre Berg
Anna Bjørås
Preben Skaanes Eide
Daniel Haugen
Truls Veske Johansen
Jan-Christian Vinje Johansen
Sander Myhr Kaspersen
Haakon Simonsen Hellesø Kjelbergnes
Kristoffer André Myrholt
Markus André Nilsen
Sunniva Sundfær Ramberg
Christoffer Kofi Safo Revdahl
Brage Jonassen Riberg
Marte Sandstad
Silje Sandstad
Lene Sisselvold
Sander Heimestøl Sørmo
Patrik Toldnes
Emilie Tuff Voldseth
Hanne Tuff Voldseth
Ytterøy kirke søndag 15. mai kl. 11.00
Petter Barstad
Marianne Grøttum Brustad
Tuva Marika Jønnum
Vilde Lønvik
Gunhild Nøst
Elisabet Lønvik Øwre
Einar Barstad Saltvik
Linda Grande Stavran
Peder Tvete
Oda Tyholt
Ytterøy kirke søndag 15. mai kl. 13.00
Tuva Marika Jønnum
Kristian Persøy Laugsand
Sigurd Sandstad
Vinne kirke søndag 15. mai kl. 11.00
Lars Erik Rosvold
Maren Melting
Sander Marinius Nikolai Alm Fanebust
Maiken Myhre
Thea Liliana Holden
Cathrina Gulliksen Fornes
Alexander-Sebastian Skatvold Balhald
Ekne kirke søndag 15. mai kl. 11.00
Henrik Dalen
Are Granlund
Sondre Hagen
Bendik Falstad Skjerve
Sindre Jørås Skogmo
Vuku kirke lørdag 21. mai kl. 11.00
Mathias Bratli
Therese Grande Johansson
Hedda Ervik
Preben Haugdal Kvelstad
Ida Amalie Gomo Hynne
Natasha Dahle
Tobias Roksvåg
Jon Olav Helden
Kim Odin Hallem Solvang
Tina Valbekmo Rønning
Petter Thome
Alstadhaug kirke lørdag 21. mai kl. 11.00
Ane Arnstad
Chantal Alexandra Pedersen
Daniel Dalen
Elise Svendgård
Emil Arntsen
Erik Gausen
Fredrik Sundseth
Hanna Eiternes
Helle Eriksen
Jonas Almaas
Kaisa-Andrea Lian
Kajsa Norøy Ahlgren
Mathias Stormo Paehler
Mia Ringstad Langåssve
Sandra Wiborg
Simen Knudsen
Thomas Edmund Bruvoll Wikdahl
Konfirmasjon i Elihu-menigheten Levanger, Nordic Senter 21. mai kl. 12.00
Isach Christoffer Dahl
Stephanie Tounsi
David Stenstad
Håkon Nikolai Indrestrand
Andrea Louise Nilsen
Alstadhaug kirke lørdag 21. mai kl. 13.00
Einar Aleksander Arnes
Ine Bedin
Stine Bergstrand
Margit Flovik
Thomas Pedersen Fostad
Synne Granhus
Ane Martine Haugskott
Ingrill Høvde
Rebecca Sundal Khatib Semnani
Helga Laberget
Dennis Moan Lorås
Jørgen Lunde
Mia Natalie Løvaas
Stig Trætli Malum
Børge Nonstad
Johan Sigurd Røstad
Astrid Rygh Veske
Vuku kirke søndag 22. mai kl. 11.00
Kristoffer Skavhaug
Marte Austad Østgård
Thea Johanne Fikse
Malin Fikse Nessemo
Alstadhaug kirke søndag 22. mai kl. 11.00
Jørgen Andersen
Kristiane Bakken
Tobias Gustad Elgseter
Malin Enstad
Stian Leirvik
Anders Lynum
Mats Brenne Olsen
Tiril Norberg Sørholt
Lena Vega
Sebastian Krogstad
Okkenhaug kirke søndag 29. mai kl. 11.00
Daniel Hattrem Hagen
Trine Beate Haugan
Kine Karlsen
Sigrid Nordbotten
Andrea Venås
Åsen kirke lørdag 4. juni kl 11.00
John Solheim Haga
Hege Slettvold Følke
Ihne Tvete
Ole Tomas Wesche
Anna Ringstad
Asgeir Iversen
Sofie Grønbech Lillenes
Ann Julie Stenkjær
Sylvester Tommy Beah
Anton Solvold
Marthe Størdal
Caspar Øien Veimo
Kasper Olsen
Guro Hellan Børseth
Ingebrigt Aas
Remi André Rindal Sørdahl
Tommy Olsen Husby
Magnus Hegge
Bjørn Slettvold
Silje Regine Utne Åsen
I tillegg var det noen som ble konfirmert allerede i helgen som var, før denne nettsaken, men de stod på trykk i sist torsdags papirutgave.
Stiklestad kirke lørdag 30. april kl. 10.30
Elias Einarsen Hansen
Ida Forbord
Hugh Elias Storholmen Aakerhus
Inger Cicilie Okkenhaug
Johannes Veie Austad
Tyri Bergsmo
Markus Hegdahl Hårstad
Stiklestad kirke lørdag 30. april kl. 12.30
Sunniva Ljøkjell
Emma Sofie Nonset Røvik
Robin Austad Smulan
Vida Barli Standal
Tobias Nordbotn Thomassen
Maiken Eggen
Agnethe Constanse Skrove Arntzen
Mats Tveita Skrove
Ola Johansen
Ronja Musum
Merita Lilleeng Grande
Ina Aurstad Bakkenget
Silje Mari Flyum
Jørgen Juberg Eng
Martin Eriksson
Kevin Jørstad Hoseth
Emilie Flyum